• Studniówka 2022

Piątek 28 stycznia 2022 r. był ważną datą dla uczniów i uczennic klasy trzeciej borneńskiego Liceum. Po 3 latach zmagań z nauką tegoroczni maturzyści rozpoczęli uroczystym polonezem jedną z najważniejszych imprez w swoim życiu - Bal Studniówkowy. Nie bez znaczących trudności w związku z niełatwą pandemiczną sytuacją, uczniowie klasy trzeciej, przy znaczącej pomocy wychowawcy i rodziców, przygotowali uroczystość, którą zapamiętają do końca życia. Wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującą od lat tradycją – przemówienie Pana Dyrektora wycisnęło niejedną łzę, a polonez wzbudził zachwyt wszystkich zaproszonych gości. Warto zauważyć, że układ taneczny w choreografii P.Dariusza Palickiego należał do wyjątkowo pięknych.

Na całonocną imprezę w eleganckiej bankietowej sali „O! Kraska”w Łubowie złożyły się nie tylko szalone tańce uczniów i zaproszonych gości, ale również dowcipne quizy przygotowane przez samych maturzystów. Uczniowie podziękowali swoim pedagogom oryginalnymi prezentami, które już zawsze będą im przypominały o klasie 3B.

Warto wspomnieć, że impreza nie odbyłaby się bez finansowego wsparcia hojnych sponsorów:

·       Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Oflagu II D

·       Rady Osiedli w Bornem Sulinowie

·       Rady Rodziców LO im. Bohaterów Oflagu II D,

·       Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół im. Bohaterów Oflagu II D

·       oraz anonimowych darczyńców.

Uczniowie kl. III B Liceum są wszystkim bardzo wdzięczni i dziękują za okazane wsparcie.