• POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

W dniu 28.04.2023r. aula BKO zapełniła się pracownikami Liceum, uczniami, absolwentami i ich rodzicami. Maturzyści byli pierwszym rocznikiem, którzy spędzili w murach borniańsko-sulinowskiego liceum cztery lata. W swoim przemówieniu, P. Dyrektor Jacek Wojciechowski podkreślił ich wkład w życie szkoły, zaangażowanie w przygotowanie imprez, zawody sportowe, wolontariat, krwiodawstwo, działanie samorządu szkolnego. Po wręczeniu maturzystom nagród, zebrani w auli mogli obejrzeć zabawne przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy III LO.

P. Dyrektor  Jacek Wojciechowski wręcza absolwentom Liceum nagrody

Grupa nagrodzonych absolwentów Liceum

Wręczanie nagród dla absolwentów Liceum

• Witaj Maj, Trzeci Maj!

Obchody 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja rozpoczęliśmy kilka dni wcześniej, na apelu przygotowanym przez klasę I LO we współpracy z grupą maturzystów. Dyrektor Liceum, P. Jacek Wojciechowski w swoim przemówieniu wskazał na wysiłek Polaków, którzy w obliczu upadku Rzeczpospolitej podjęli wysiłek stworzenia pierwszej na świecie monarchii konstytucyjnej.

Zdjęcie przedstawia grupę licealistów na apelu

P. Jacek Wojciechowski, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Bornem Sulinowie